Detail nehnuteľnosti

Stavebný pozemok v novej lokalite v Kvetoslavove len 17 km od Bratislavy - Kvetoslavov

  • lokalita

Na predaj 94€ €/m2 - Pozemky
593 m2 Tlač

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v novovybudovanej lokalite v obci Kvetoslavov len 17 km od Bratislavy. Vyberte si z ponuky pozemkov o výmere 593m2 až 854 m2 a využite možnosť kúpiť si pozemok za uvádzaciu cenu len 94€/m2.
Na pozemku sú kompletné inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia) a vedie k nim betónová komunikácia.
V obci sa nachádza materská škola, základná škola (1.-4.ročník), pošta, pekáreň, malé potraviny, mäsiarstvo. Len 3 minúty cesty autom (3 km) od lokality sa nachádza Šamorín s výbornou občianskou vybavenosťou (Tesco, Jednota Coop, Drogéria DM, reštaurácie, kaviarne). Príjemné prechádzky v lesoparku Pomlé s amfiteátrom a kultúrnymi podujatiami vás čakajú len 3 km od lokality. Cyklisti si prídu na svoje na hrádzi pri Dunaji len 6km od lokality. Kompletné športové vyžitie a relax vám ponúka X-Bionic Sphere (wellness, fitness, gymnastika, plávanie, Tuli Cinema) len 8 minút autom.
Vynikajúce vlakové spojenie s Bratislavou vám zabezpečí bezproblémové dochádzanie do práce (Kvetoslavov – Bratislava Nové Mesto len 26 min). Od 1.4.2018 je cesta vlakom Regiojet do Kvetoslavova súčasťou integrovanej dopravy (IDS BK) a môžete na ňu využiť bežné lístky MHD a električenky.
Napojenie na navrhovanú rýchlostnú cestu R7 sa nachádza len 1,5 km od lokality a v budúcnosti vám prinesie rýchle a jednoduché spojenie s Bratislavou.1
Zabezpečte si bývanie blízko Bratislavy v novej lokalite za vynikajúcu cenu.
V cene pozemku je zahrnutá aj provízia realitnej kancelárie. Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. čísle 0905 934 336.

  • :

Doplňujúce informácie

Mapa nehnuteľností

Iné nehnuteľnosti